Kolejna gra za darmo do odebrania na Epic Games Store. To kontynuacja wcześniejszego prezentu

gra za darmo - Epic Games Store - Yooka-Laylee and the Impossible Lair
PC

Czwartek, godzina 17:00 wybiła, a to oznacza, że na Epic Games Store jest już dostępna kolejna gra za darmo. Jeśli nie macie jeszcze Yooka-Laylee and the Impossible Lair, to warto sięgnąć po tę produkcję.

Dzisiejszy gratis co prawda znalazł się już wcześniej w rozdawance Epica, jednakże nie każdy musiał go przypisać wtedy do konta. Ot, można było po prostu zapomnieć, co zresztą sam uczyniłem. Na szczęście otrzymałem drugą szansę i gra znajduje się już w mojej bibliotece.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair (Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko) to kontynuacja platformówki z 2017 roku stworzonej przez Playtonic Games. Ponownie wcielacie się w tytułowych bohaterów, jaszczurkę i nietoperza, by przeżyć następną przygodę. Tym razem jednak nieco zmieniła się rozgrywka, ponieważ ta w większości oferuje widok tzw. 2.5D (grafika 3D, ale z perspektywą od boku). Etapy z klasycznym 3D jak z poprzedniej części tutaj też są, więc podobieństw do „jedynki” nie brakuje.

Następna gra za darmo na Epic Games Store będzie dostępna od 10 lutego, od godziny 17:00. Będzie nią tym razem Windbound, czyli survival action adventure osadzony w świecie fantasy. Brzmi jak kolejny gratis, którym zdecydowanie warto się zainteresować.

Głodni innych ciekawych ofert z działu gaming? Zapraszam do śledzenia Działu Promocji, gdzie codziennie możecie natrafić na informacjo o m.in. grach za darmo lub świetnych zniżkach na np. sprzęty gamingowe, konsole i akcesoria.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie