Dziwna gra za darmo nadal do zgarnięcia w Epic Games Store. Ostatnia chwila na odebranie

Dziwna gra za darmo nadal do zgarnięcia w Epic Games Store. Ostatnia chwila na odebranie
Newsy PC

W Epic Games Store wciąż jest dostępna aktualna gra za darmo. Jeśli kolekcjonujecie bezpłatne tytuły na swoim koncie EGS, tym razem poszerzycie swoje zbiory o nietypowy symulator.

Do odebrania jest Lawn Mowing Simulator. Możecie je przypisać do swojej biblioteki tylko do dziś do godziny 17:00. Jeśli raz dodacie ten tytuł do swojego konta, zostanie w nim już na zawsze.

Lawn Mowing Simulator to – jak sama nazwa wskazuje – symulator koszenia trawnika. Nie ma tu ukrytego znaczenia lub autoironii – ta gra jest dokładnie tym, na co wskazuje jej tytuł. Wcielamy się w niej we właściciela firmy zajmującej się koszeniem trawników, rozwijamy swoje przedsiębiorstwo i inwestujemy w kolejne maszyny od prawdziwych producentów. Nie zabraknie też oczywiście relaksującego koszenia trawy z warkotem silnika kosiarki w tle.

Od dziś od godziny 17:00 do 11 sierpnia będzie można odebrać kolejną produkcję, Unrailed!. To kooperacyjna gra zręcznościowa, w której celem graczy jest układanie torów dla pociągu na losowo generowanych mapach. Na ten moment nie ma pewności, czy Unrailed! to jedyna gra za darmo, która trafi dziś do graczy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie