Kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Co za tydzień?

Gra za darmo w Epic Games Store. Spieszcie się odebrać świetną pozycję
Newsy PC

W Epic Games Store pojawiła się nowa gra za darmo. Tytuł nie jest zaskoczeniem, bo wiedzieliśmy o nim wcześniej. Co jednak za tydzień?

Jeżeli wybierzecie się na EGS, aktualnie do swojego konta przypiszecie kolejną grę za darmo. Bez opłat zgarniemy Recipe for Disaster, o którym pisaliśmy już w poprzednim tygodniu. Wiedzieliśmy więc, co zgarniemy. Epic nie dodał drugiej gry-niespodzianki, więc tym razem dostępna jest wyłącznie jedna pozycja.

Nowa gra za darmo w Epic Games Store

Recipe for Disaster jest symulatorem zarządzania, a nie, jak mogłoby się wydawać “symulatorem gotowania”. Tym razem dla graczy oddano dość sporo różnych opcji i możliwości, a głównym naszym celem jest stworzenie najlepszej restauracji, na jaką nas stać. Będziemy więc zarządzać personelem, personalizować kartę dań, a także inwestować tak, aby rosnąć w siłę. Wraz z kolejnymi postępami, zainteresują się nami kolejni klienci, a także m.in. inspektorzy sanitarni. Nie wiem, czy jest opcja rzucania talerzami i darcia się na wszystkich wokół jak w każdym dobrym programie kulinarnym, ale nawet bez tego RfD wygląda na dość ciekawą pozycję.

Epic przedstawił również ofertę na przyszły tydzień. Ta stanie się dostępna od czwartku, 16 lutego 2023 roku. Wtedy będziemy mogli odebrać za darmo Warpips, czyli niepozorny rogue-lite w konwencji gry strategicznej. Naszym głównym celem jest posyłanie żołnierzy (i innych jednostek) do walki, ale zdecydowanie nie będzie to aż tak łatwe, na jakie się wydaje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie