Za darmo odbierzecie świetne i mroczne RPG akcji. Co będzie ostatnią darmówką?

Gra za darmo w Epic Games Store. Udane mroczne RPG akcji
Newsy PC

Zbliżamy się do końca rozdawnictwa Epic Games Store. Dostępna jest nowa gra za darmo i chyba wiemy, na co należy nastawiać się już dzisiaj.

Kolejny tytuł dostępny w ramach świątecznego rozdawnictwa Epic Games Store. Pamiętajcie jednak, że jesteśmy coraz bliżej końca, a nowa pozycja jest przedostatnią darmówką. Wszyscy mają nadzieję na wielki hit wieńczący wydarzenie. I chyba nawet tak właśnie się stanie.

Gra za darmo w Epic Games Store

Już dziś możemy dopisać do swojego konta Mortal Shell, czyli zaskakująco udanego soulslike’a od niezależnych deweloperów. Zdaję sobie sprawę z tego, że gra ma parę bolączek i niektóre jej elementy nie zostały do końca przemyślane, ale co ja poradzę, że i tak bawiłem się świetnie? Mortal Shell szczuje nas sugestywnym i mrocznym klimatem w bardzo ciekawej wizji świata fantasy. Jeżeli uwielbiacie wyzwania i eksplorację ciekawych krain – nie możecie tego przegapić.

Co jednak możemy otrzymać dziś po godzinie 17:00? Okazuje się, że tym razem padnie na jedną z najlepszych skradanek w historii. Mowa o którejś z odsłon Dishonored (strzelam na „dwójkę”). Właśnie na to wskazuje obrazek będący w istocie znakiem z gry. Oczywiście jest to genialna produkcja, w którą każdy powinien zagrać, ale obecnie dostępna jest za darmo w Amazon Prime Gaming. Zresztą, sam nią przeszedłem dwukrotnie, więc i tak oferta jakoś specjalnie do mnie nie przemawia.

Epic ostatnio przeprosił graczy za pomyłkę z rozdawaniem Death Stranding. Firma pracuje nad rozwiązaniem, aby naprawić sytuację.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie