Nie możecie pominąć tej gry za darmo. Odbierajcie już teraz

Gra za darmo w Epic Games Store! Warto odebrać | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Infinifactory to najnowsza gra za darmo dostępna na platformie Epic Games Store. Macie tydzień na jej odbiór, ale lepiej zrobić to wcześniej.

Czymże Infinifactory jest? Po tytule zapewne możecie się domyślać, że chodzi o coś związanego z fabrykami i tak – macie rację, ale nie do końca. Jest to tytuł od twórców cenionych łamigłówek w postaci SpaceChem i Infiniminer. Tym razem wybierzemy się w głęboki kosmos, gdzie będziemy zarządzać fabryką dla kosmitów.

Szefostwo jest z innej planety, więc wymaga też nadludzkiej precyzji i dotrzymywania terminów. Nie no, może tak ostro to nie ma, bo przecież nie mówimy za bardzo o symulatorze, a grze kojarzącej się mocniej z pozycjami logicznymi. Warto nadmienić, że tytuł ten spotkał się z “przytłaczająco pozytywnym” odbiorem graczy na Steam, więc raczej lepiej nie przespać tego rozdawnictwa.

Infinifactory to gra logiczna typu sandbox autorstwa Zachtronics, twórców SpaceChem i Infiniminer. Buduj fabryki, które wytwarzają produkty dla twoich obcych władców i staraj się przy tym nie zginąć.

– czytamy w opisie

Gra za darmo dostępna jest do 2 lutego 2024 roku. Później oferta zmieni się na Doors – Paradox. Przy okazji zaznaczę, że obecnie dostępna jest też inna produkcja w formie prezentu, ale na GOG-u.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie