Gra za darmo czeka na odbiór w Epic Games Store. To horror, w którym trzeba ruszyć głową

Gra za darmo - Epic Games Store - In Sound Mind
PC

Czwartek, wybiła godzina 16:00, a to oznacza, że kolejna gra za darmo na Epic Games Store jest już do zgarnięcia. Jeśli lubicie czasem się nieco przestraszyć, a także lubujecie się w rozwiązywaniu zadań pod presją, to powinniście ucieszyć się z In Sound Mind.

Na przypisanie kolejnego prezentu od wujka Epica macie czas do 24 marca 2022 roku, do godziny 16:59*. I tym razem polecam nikomu nie zapomnieć, ponieważ gra do zgarnięcia za darmo przez najbliższe dni zanosi się na naprawdę obiecującą produkcję.

In Sound Mind opowiada historię wyciągniętą prosto z koszmarów niejednego z nas. Nikt by chyba nie chciał obudzić się w opuszczonym budynku, w którym prowadzono kiedyś niebezpieczne eksperymenty medyczne. Niestety, ale tak właśnie jest w tym przypadku. Wraz z eksploracją placówki będziecie doświadczać kolejnych wspomnień tego, co tak naprawdę miało w niej miejsce w przeszłości.

Już za tydzień zgarniecie kolejną grę za darmo. Jest nią DEMON’S TILT, czyli demoniczna wariacja na temat pinballa, choć ze względu na ogrom rzeczy dziejących się na ekranie łatwo pomylić ją z bullet hellem.

*Zwykle kolejna gra do odebrania za darmo na Epic Games Store jest do odebrania od godziny 17:00 każdego czwartku. W tym tygodniu z nieznanego powodu można było odebrać gratis już godzinę wcześniej. Warto brać poprawkę, że za 24 marca kolejny gratis odbierzecie również nieco szybciej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie