Ostatnie godziny na odebranie gry za darmo na Epic Games Store

Gra za darmo - Epic Games Store - In Sound Mind - przypomnienie
PC

Pozostały ostatnie godziny na odebranie kolejnej darmówki na Epic Games Store. Gra za darmo to coś, co kochają gracze, więc szkoda byłoby przegapić taką okazję. A warto, ponieważ do odebrania jest świetny horror psychologiczny.

In Sound Mind możecie odebrać do godziny 15:59 dzisiejszego dnia. Minutę później będzie możliwy do odebrania kolejny gratis, dlatego warto jeszcze zdążyć na ten ogłoszony w ubiegły czwartek. Dzięki temu będziecie mogli dziś zgarnąć aż dwie gry za darmo. Zmiana godzin związanych z odbieraniem prezentów najpewniej jest związana ze zmianą czasu – w nadchodzący weekend przestawiamy zegarki.

In Sound Mind to jeden z tych horrorów, które z założenia brzmią jak wyciągnięte prosto z najgorszych koszmarów. Gracz po przebudzeniu w opuszczonym budynku odkrywa nowe tajemnice. Prędko okazuje się, że w opustoszałym miejscu prowadzone były w przeszłości nielegalne eksperymenty medyczne.

Za stworzenie In Sound Mind odpowiada We Create Stuff (Nightmare house 2, Portal: The Flash Version, Interlocked). Gra zadebiutowała we wrześniu 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Recenzenci ocenili ją w serwisie Metacritic na poziomie 75/100, a gracze w tym samym serwisie wydali nieco inny werdykt – aż 8.3/10.

Już dziś o godzinie 16:00 każdy na każdego z nas będzie czekać kolejna gra za darmo. Jest nią DEMON’S TILT, czyli swego rodzaju wariacja flippera i bullet hella. Gratis będzie klasycznie do odebrania przez równo 7 dni.

Głodni innych ciekawych okazji? Zachęcam z całego serca zaglądać regularnie do Działu Promocji, gdzie codziennie możecie natrafić na najlepsze gamingowe oferty i nie tylko.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie