Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Za tydzień bardzo ceniona pozycja

Gra za darmo w Epic Games Store. Za tydzień prawdziwa perełka
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna jest już w Epic Games Store. Tym razem przyszła pora na odebranie popularnego RTS-a w klimatach science-fiction.

Jeżeli jesteście fanami RTS-ów, a nie kojarzycie marki Homeworld lub nie ograliście jeszcze wyjątkowo wciągającego Deserts of Kaharak to… coś tu nie gra. Na szczęście szybko możecie naprawić ten błąd i to bez wydawania żadnych pieniędzy. Tytuł dostępny jest bowiem jako nowa gra za darmo w Epic Games Store.

W ubiegłym tygodniu mogli ucieszyć się fani słowiańszczyzny, demonologii i magii, a także… ptaków dodo. Oferta ta jednak zmieniła się i obecnie zupełnie za darmo możemy przypisać do konta Homeworld: Deserts of Kharak. To prequel klasycznej już serii RTS-ów, które klimat pod względem lokacji przypomina Diunę. Zostajemy bowiem wciągnięci do przytłoczonego problemami świata science-fiction, a w szczególności – na pustynną planetę Kharak. Grę za darmo odbierzecie w tym miejscu.

Jaka gra za darmo za tydzień?

Przy okazji nowej darmówki, poznaliśmy już kolejną. Epic nie zamierza zadowalać fanów pozycji AAA, bo tym razem dostaniemy tylko jedną grą i to będącą “indykiem”. Na otarcie łez zaznaczę, że mówimy o niezwykle cenionej pozycji. Za darmo odbierzemy Cave Story+.

“Biegaj, skacz, strzelaj, lataj i eksploruj swoją drogę przez ogromną przygodę akcji przypominającą klasyczne 8- i 16-bitowe gry” – zachęcają nas twórcy, którzy sami określają swój tytuł jako “prawdopodobnie najbardziej znaną grę indie wszech czasów”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie