Dwie gry za darmo dzisiaj, za tydzień kolejna. Epic Games Store nadal rozdaje

Epic-Games-gry-za-darmo
Newsy PC

Możemy już wybrać się do Epic Games Store i odebrać co nasze. Pojawiły się kolejne gry za darmo, jedna mroczna w klimacie słowiańskim, druga zabawna z ptaszkami i jajkami.

Jak co tydzień, tak i teraz Epic Games Store rozdaje gry za darmo. Oprócz tego, co już teraz czeka do zgarnięcia, możesz dowiedzieć się, jaki tytuł sklep rozda w przyszłym tygodniu. Pamiętaj, że wszystkie rozdawane tutaj produkcje zatrzymujesz na zawsze.

Gry za darmo – dzisiaj Dodo Peak oraz Black Book

Wśród dostępnych obecnie tytułów z rozdawnictwa, możemy zaopatrzyć się w kolorowy retro tytuł Dodo Peak. Gra stawia na prostotę i przyjemność zabawy. To powrót do klasycznych arkadowych platformówek z przeszłości w nowoczesnym wydaniu. Wcielamy się w ptaka dodo, aby znaleźć i uratować swoje zagubione dzieci.

Druga gra to z kolei Black Book od rosyjskiego studia Morteshka. Tytuł przenosi nas w czasie aż do XIX-wiecznej Rosji, gdzie czekają nas spotkania z duchami. Fabuła mocno czerpie ze słowiańskiego folkloru i bazuje na rosyjskich baśniach ludowych.

  • Dodo Peak – odbierz za darmo do 24 sierpnia, do godziny 17:00 czasu polskiego
  • Black Book – odbierz za darmo do 24 sierpnia, do godziny 17:00 czasu polskiego

Za tydzień dostaniesz za darmo Homeworld Deserts of Kharak

Sklep Epic Games zdradził już na swojej stronie, jaka darmówka zostanie udostepniona w przyszłym tygodniu. To produkcja RTS od studia Blackbird Interactive.

Homeworld Deserts of Kharak to prawdziwa gratka dla fanów strategii czasu rzeczywistego. Gra zdobyła szeroki rozgłos i bardzo dobre opinie na Steam, również dzięki temu, że nie jest przekombinowana. To klasyczny RTS w klimacie science-fiction. Zajmujemy się zatem zbieraniem surowców, ulepszaniem technologii, wznoszeniem i rozbudową bazy oraz najazdami na wrogów.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie