Ostatnie godziny na odebranie gry za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store - gra za darmo Demon's Tilt
PC

Już dziś na Epic Games Store będzie można zyskać kolejne gratisy. W związku z tym przypominamy, że gra za darmo z ubiegłego tygodnia już za kilka godzin zniknie z tej limitowanej czasowo oferty.

DEMON’S TILT możecie odebrać za darmo do godziny 16:59 tego czwartku. Od godziny 17:00 zostaną udostępnione dwa kolejne prezenty. Jeśli jeszcze nie zgarnęliście gry z zeszłego tygodnia, warto udać się w tym momencie do sklepu Epic Games Store, by wzbogacić swoją bibliotekę o jeszcze jeden tytuł.

DEMONS’S TILT zgrabnie łączy ze sobą kilka klasycznych mechanik, by ostatecznie zaoferować graczom powiew świeżości. To fuzja klasycznego pinballa z walką z bossami i przeciwnikami oraz bullet hellem (ze względu na masę rzeczy dziejących się na ekranie). Całość została oprawiona w gotycki pixel-art, który świetnie się prezentuje z neonowymi barwami na ekranie.

Dziś nie wjedzie na Epica jedna gra za darmo, a aż dwie! I to nie byle jakie produkcje, bowiem mowa o Total War: Warhammer oraz City of Brass. Postaramy się Wam przypomnieć o tych prezentach bliżej godziny 17:00, także jeśli sami zapomnicie zalogować się na EGS, to możecie liczyć na naszą pomoc.

Chcecie więcej ciekawych gamingowych ofert? Pamiętajcie, że od wielu miesięcy działa także nasz Dział Promocji. Praktycznie codziennie możecie natrafić tam na najciekawsze okazje z działu gaming i nie tylko.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie