Ostatni moment za odebranie świetnej gry za darmo. Dziś kolejne darmówki

Ostatni moment za odebranie świetnej gry za darmo. Dziś kolejne darmówki
Newsy PC

Obecna gra za darmo na Epic Games Store dostępna jest do godziny 17:00. Wtedy oferta zmieni się na nową i tym razem dostaniemy grę oraz dodatek.

Mamy tu jakiś fanów “Gambitu Królowej”? Ja mam nadzieję, bo kolejna darmówka w Epic Games Store powinna przemówić właśnie do nich. Nie oznacza to jednak, że reszta nie ma tu czego szukać, bo dostaniemy również darmowy pakiet do popularnej gry sieciowej.

Gra za darmo w Epic Games Store – co nowego?

Zanim jednak to tego przejdziemy, przypomnę tylko o odbieraniu aktualnie dostępnej pozycji. Jest to o tyle ważne, że do godziny 17:00 można bez opłat przypisać do konta naprawdę udaną strategię 4X w świecie Warhammera 40k. Mowa o grze Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, czyli całkiem nieźle przyjętej strategii, która przenosi nas do “świata mroku i terroru”. To pierwsza tego typu strategia osadzona w tym uniwersum, więc chyba warto się tematem zainteresować i nie zapomnieć o jej odebraniu.

Dziś dostaniemy za dwie dwa gratisy, ale tylko jeden jest grą w pełnym tego słowa znaczeniu. Zaspoilerowałem Wam już zresztą na początku tego tekstu, że chodzi o grę w szachy. I rzeczywiście – za darmo odbierzemy Chess Ultra, czyli jeden z najpopularniejszych wirtualnych symulatorów szachów obecnie dostępny na rynku. Przy okazji można zgarnąć również pakiet Ishizuchi do World of Warships, czyli bardzo popularnej sieciowej gry “w statki”, ale takie wojenne.

Nowe pozycje dostępne będą do odebrania już od godziny 17:00 w czwartek, czyli 23 marca 2023 roku. Wszystkie wymienione powyżej gry znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie