Ostatni moment na odebranie gry za darmo w Epic Games Store. Przeciek zdradza, co za tydzień

Gra za darmo w Epic Games Store. Co dostaniemy dzisiaj?
Newsy PC

Gra za darmo w Epic Games Store dostępna jest po raz kolejny, a Wy macie niewiele czasu, jeżeli o niej zapomnieliście. Co dostaniemy dzisiaj?

Obecnie w Epic Games Store możemy odebrać jedną grę za darmo i jest nią Rise of Inudstry. Jest to symulator zarządzania połączony ze strategią ekonomiczną, w której wcielamy się w przemysłowca z XX wieku. Naszym głównym celem jest rozwijanie naszego imperium produkcyjnego i zarządzanie nim. Zadanie nie jest łatwe, a próg wejścia może być wysoki szczególnie dla osób nieobeznanych z gatunkiem.

Jeżeli więc nie interesuje Was wspomniana wyżej pozycja, zawsze możecie wrócić dziś po godzinie 17:00. Dostaniecie wtedy Call of the Sea, czyli bardzo ciekawą grę narracyjną będącą w istocie „symulatorem chodzenia”. Akcja produkcji także rozgrywka się w XX wieku, a jako żona odkrywcy będziemy musieli udać się na rajską (z pozoru!) wyspę, aby odnaleźć jego samego i członków jego zaginionej ekspedycji. Z pewnością warto, o ile lubicie wolniejsze gry. No i też takie, które stawiają na fabułę.

Z kolei na mydealz.de pojawił się przeciek wskazujący na to, co dostaniemy już za tydzień. Jeszcze kolejna gra za darmo to Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War. Jest to jedna z popularniejszych pozycji osadzonych w świecie WH40k i do tego bardzo udana. Strategiczna gra 4X pozwoli nam pokierować jednostkami, zdobywać zasoby i walczyć z wrogami – także z żywymi graczami przez internet. Czekamy i liczymy, że ten przeciek się sprawdzi!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie