Świetna gra za darmo w Epic Games Store dla fanów Warhammera. Co za tydzień?

Gra za darmo w Epic Games Store. Perełka dla fanów Warhammera
Newsy PC

W Epic Games Store jest do odebrania kolejna gra za darmo. Tym razem padło na genialną strategię 4X osadzoną w świecie Warhammera 40k. Co ma być następne?

Epic Games Store nie przestaje rozdawać gier za darmo. Wygląda na to, że korporacji się to opłaca, bo praktycznie bez przerwy możemy przypisać do kont kolejne pozycje zupełnie za darmo, bez opłat. Wczoraj przypominałem o odebraniu ostatniej, ciekawej darmówki – Call of the Sea. Wczoraj o godzinie 17:00 oferta zmieniła się jednak na nową. Co dostaniemy teraz? Coś, czego zdecydowanie nie można przegapić.

Nowa gra za darmo w Epic Games Store!

Mowa bowiem o Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, które jest naprawdę udaną strategią 4X osadzoną w kultowym już uniwersum. Okazuje się, że tytuł z 2019 roku opracowany przez Proxy Studios spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków. Do tego na Metacritic gra obecnie cieszy się oceną na poziomie 71/100. Z kolei na Steam gracze nie pozostawiają – to “bardzo dobra” pozycja.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War przenosi Cię do świata terroru i przemocy. Cztery frakcje zaangażują się w brutalną wojnę o dominację nad zasobami planety. W pierwszej turowej grze strategicznej 4X osadzonej w Warhammer 40,000 poprowadzisz jedną z czterech unikalnych frakcji.

– czytamy w opisie gry

Zdecydowanie warto odebrać ten tytuł, no bo wiecie… cebula w nas silna, a pozycja jest zupełnie za darmo. W tym celu należy udać się pod ten adres lub do launchera Epica i po prostu kliknąć “Pobierz” w karcie gry w sklepie. Macie jednak czas do godziny 17:00 23 marca. Wtedy oferta zmieni się na nową i wiemy, że aż tak “epicko” nie będzie. Na razie EGS potwierdziło jedną darmową grę i dodatek do popularnej sieciówki. Dostaniemy szachowe Chess Ultra i World of Warships — Starter Pack: Ishizuchi, czyli paczkę dobroci do World of Warships.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie