Koty, RPG i walka mieczem oraz magią. Gra za darmo idealna dla kociarzy

Gra za darmo w Epic Games Store to arcydzieło dla kociarzy
Newsy PC

Kolejna gra za darmo na Epic Games Store to coś w sam raz dla fanów kotów, RPG-ów oraz wszystkich gier, które nie wymagają od nas wprawy.

Być może przespaliście popularność serii Cat Quest, ale cykl ten doczekał się już trzech części, a studio The Gentlebros raczej nie zamierza odpuszczać. Nie wiem, czy dłubią już nad kolejną produkcją, lecz mam nadzieję, że tak. To w końcu przepiękne, urocze i niezwykle atrakcyjne pod każdym kątem przygodowe gry akcji z elementami RPG. W sam raz dla fanów kotów.

Nie oceniam – sam uwielbiam koty, ale jeżeli wolicie innych pupili ludzi, to nie ma problemu. Mimo wszystko serdecznie polecam odebranie nowej darmówki z Epic Games Store. Platforma w ten sposób kontynuuje świąteczne rozdawnictwo, w ramach którego ostatnio mogliśmy przypisać do konta m.in. ciekawego indyka od jednego z twórców GTA V.

Wielokrotnie nagradzane RPG akcji. Kocia przygoda napędzana łupami – Cat Quest – jest przepiękna, a jej system walki i magii daje ogromną satysfakcję. Została też gorąco przyjęta przez krytyków, a więc będziecie mruczeć z zadowolenia!

– chwalą się twórcy

Gra dostępna jest od wczoraj, a artykuł ten służy przede wszystkim przypomnieniu Wam, że lepiej o jej przypisaniu do konta nie zapomnieć. Dziś (tj. 29 grudnia) o godzinie 17:00 oferta zmieni się na nową.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie