Świetna gra od byłego współtwórcy GTA V za darmo. Okazja, której lepiej nie przegapić

Gra za darmo w Epic Games Store. Świetny tytuł od twórcy GTA V
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna od wczoraj jest świetnym wypełniaczem czasu, acz nieco niedocenionym. Lepiej się spieszcie, bo dziś nowa oferta.

Można się już w tym wszystkim pogubić! Epic teraz codziennie rozdaje nowe gry za darmo, o których odbieraniu lepiej pamiętać. Wystarczy tylko dzień nieuwagi, aby przegapić jakąś fajną pozycję. I aby się tak nie stało, wracamy my – aby przypomnieć Wam o kolejnym dostępnym rozdawnictwie.

Lubicie golfa? Nie, może źle zacząłem… Lubicie roguelike’i? I to nie takie byle rogale, a łączące ten gatunek z simem o golfie gry wideo o poziomie trudności mogącym stanowić wyzwanie dla fana soulslike’ów? Brzmi może nieco dziwacznie, ale takie właśnie jest założenie Cursed to Golf. To nowa gra za darmo dostępna w ramach świątecznych prezentów od Epic Games Store.

Cursed to Golf zabiera nas do golfowego czyśćca, z którego nie ma ucieczki. Teoretycznie, bo zawsze można pokonać demonicznych przeciwników i zdobyć sławę oraz zasługi pozwalające nam na opuszczenie tego straszliwego wymiaru. Gra skupia się na skakaniu przez plansze, golfowej walce, a przede wszystkim – na trafianiu piłeczki tak, aby poleciała do dołka. Zadanie nie jest jednak łatwe.

Za tytuł odpowiada były deweloper Rockstar Games, Liam Edwards. Wcześniej przyłożył się do stworzenia Red Dead Redemption 2, a także GTA V, więc można mu spokojnie w kwestii jakości zaufać. Jasne, nie ma mowy o podobnym poziomie, a raczej niezależnym indyku stworzonym z pasji, ale nie zmienia to faktu, że to nadal dobra gra. I całkowicie dostępna za darmo, o ile tylko przypiszecie ją do konta do godziny 17:00 dnia dzisiejszego. Zrobicie to w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie