Odbierajcie tę grę za darmo w Prime Gaming, bo zdecydowanie warto

Amazon Prime Gaming z grą, której lepiej nie przegapić | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

W Amazon Prime Gaming na styczeń 2024 można odbierać już kolejny darmowy tytuł. Subskrybenci mogą liczyć na symulator pszczelarza, Apico.

Z jednej strony mamy Epic Games Store, które kusi urokliwą żeglarską przygodą dla fanów odkrywania nowych lądów. Z drugiej jest Amazon Prime Gaming z nową grą do odebrania w ramach subskrypcji. Jeżeli ją posiadacie, możecie bez żadnych dodatkowych opłat przypisać do konta Apico. To swoisty „symulator pszczelarza”, który został bardzo ciepło przyjęty przez graczy.

Amazon Prime Gaming na styczeń z nową produkcją

Tytuł może nie szokuje grafiką, ale pod względem skomplikowania faktycznie możemy mówić o naprawdę bogatej pozycji. Oprawa to jednak nie wszystko, bo wiele indyków może starczyć nam na dziesiątki godzin, o ile tylko spróbujemy. I właśnie Apico jest jedną z takich gier. Twórcy chwalą się, że będziemy budować i rozwijać ule, gromadzić miód, a nawet odkrywać nowe gatunki pszczół.

Apico to luzacka pszczelarska gra symulacyjna o hodowli, zbieraniu i ochronie pszczół! Rozgrywająca się w serii bujnych środowisk, Apico w wyjątkowy sposób łączy zbieranie zasobów, biologię i minigry pszczelarskie, czerpiąc pomysły z mieszanki prawdziwego i fantastycznego pszczelarstwa i kwiaciarstwa.

– opisują twórcy

Grę możecie odebrać pod tym adresem na stronie Prime Gaming. Apico dostępne jest w bibliotece Amazon Games.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie