Gra przez przypadek wylądowała na Steamie siedem miesięcy przed premierą

Czy taki wypadek może całkowicie przekreślić produkcję?

The Tower zostało przez przypadek upublicznione na kilka miesięcy przed debiutem, który był zaplanowany na początek 2015 roku. Gra przez 6 godzin była dostępna na Steam zanim ktokolwiek się zorientował o wpadce. Chodzi o kolejną wersję The Tower, która pierwotnie ukazała się w 2012 roku na PC. Jej najnowsza wersja, czyli The Tower 2015 Edition, była dostępna do tej pory jako Alpha w ramach Steam Early Access. Niestety w piątek dziwnym sposobem, ukazała się w formie kompletnej wersji.

Główny producent gry, czyli Dante Knoxx błędem obarcza moderatora, który dostał dostęp do nowej wersji po to, aby Knoxx mógł w pełni poświęcić się pracy nad grą i usunąć kontakt ze społecznością z napiętego grafiku – czytamy w komentarzu Knoxxa. – A ten głupek wypuścił nas siedem miesięcy za wcześnie!


Knoxx uważa, że przez taką wpadkę, w grze może zostać uszkodzona część kodu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że już w sobotę rano, The Tower znowu jest dostępne w ramach wczesnego dostępu Steam w wersji Alpha.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet