Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Gra od Amazona. Mamy pierwszy gameplay!

Oto jak wygląda wchodzenie do świata gier giganta e-commerce.

Amazon pokazał gameplay z gry New World, dzięki czemu możemy zobaczyć jak produkcja wygląda w praktyce. To pierwsze takie poważne wejście Amazona do świata gier MMO. Ciekawe na ile uda mu się konkurować chociażby z World of Warcraft.

Nie da się ukryć, że pod względem wizualnym gra wygląda bardzo przeciętnie. Trochę jak marna wersja Wiedźmina 3. Otoczenie wygląda na płaskie, brakuje detali, nawet cienie się za bardzo nie poruszają, co w dzisiejszych grach jest niemal standardem.

Póki co nie znamy daty debiutu gry. Wam podoba się ten projekt?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%