Gra o Tron – sezon 8. Darmowy dynamiczny motyw na PS4 od Sony

Gra o Tron – sezon 8. Darmowy dynamiczny motyw na PS4 od Sony
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PS4

Sony pozwala zdobyć piękny darmowy motyw Fire & Ice Dragon z okazji premiery 8 sezonu Gry o Tron. Choć dotyczy to jedynie regionu USA, fani serialu mogą zgarnąć theme po założeniu amerykańskiego konta w PSN.

Szkoda, że takie akcje tylko w USA, lecz jak ktoś się uprze, to może przecież założyć amerykańskie konto PlayStation Network i w ten sposób sięgnie po darmowy motyw związany z ósmym sezonem Game of Thrones.

Motyw przedstawia jednego z najbardziej przerażających smoków Daenerys, który potrafi przekształcić się w lodową bestię. Oprócz tego do zgarnięcia są również darmowe avatary.

Aby zdobyć motyw i awatary, należy zalogować się na amerykańskie konto PSN za pomocą telefonu lub komputera w dowolnej przeglądarce. Następnie należy obejrzeć trzy klipy z wywiadami z obsadą Game of Thrones na oficjalnej stronie internetowej. Kiedy skończysz, otrzymasz darmowy kod. Szczegóły akcji oraz strona z klipami znajduje się tutaj. Poniżej możecie natomiast zobaczyć, jak prezentuje się rozdawany motyw z Gry o Tron.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie