Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gra o Tron – sezon 8. Darmowy dynamiczny motyw na PS4 od Sony

Sony pozwala zdobyć piękny darmowy motyw Fire & Ice Dragon z okazji premiery 8 sezonu Gry o Tron. Choć dotyczy to jedynie regionu USA, fani serialu mogą zgarnąć theme po założeniu amerykańskiego konta w PSN.

Szkoda, że takie akcje tylko w USA, lecz jak ktoś się uprze, to może przecież założyć amerykańskie konto PlayStation Network i w ten sposób sięgnie po darmowy motyw związany z ósmym sezonem Game of Thrones.

Motyw przedstawia jednego z najbardziej przerażających smoków Daenerys, który potrafi przekształcić się w lodową bestię. Oprócz tego do zgarnięcia są również darmowe avatary.

Aby zdobyć motyw i awatary, należy zalogować się na amerykańskie konto PSN za pomocą telefonu lub komputera w dowolnej przeglądarce. Następnie należy obejrzeć trzy klipy z wywiadami z obsadą Game of Thrones na oficjalnej stronie internetowej. Kiedy skończysz, otrzymasz darmowy kod. Szczegóły akcji oraz strona z klipami znajduje się tutaj. Poniżej możecie natomiast zobaczyć, jak prezentuje się rozdawany motyw z Gry o Tron.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się