Gra o tron: Ród smoka na nowym teaserze. „Historia nie pamięta krwi”

Gra o tron: Ród smoka
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego serialu Gra o tron: Ród smoka. Produkcja HBO Max zadebiutuje już wkrótce.

Serial poświęcony historii rodu Targaryenów ujrzy światło dzienne już za parę miesięcy, a to oznacza, że kampania promocyjna działa pełną parą. Nie otrzymaliśmy jeszcze wprawdzie pełnego traileru, jak na razie twórcy raczą nas samymi krótkimi zapowiedziami; można mimo wszystko liczyć na to, że wkrótce pojawi się i dłuższy materiał. Emocje bowiem nie stygną, a czasu do premiery z każdym dniem coraz mniej.

Akcję serialu osadzono w czasach króla Viserysa Targaryena, pierwszego swego imienia. Jest to zatem prequel oryginalnej Gry o tron, choć nadal oparty o twórczość George’a R.R. Martina. Wspomnianą rolę zagra Paddy Considine, zaś oprócz niego w produkcji zobaczymy m.in. Olivię Cook, Matta Smitha, Ryana Corra, Emmę D’Arcy, Grahama McTavisha, a także Davida Horovitcha. Za powstanie serialu odpowiadają Ryan Condal oraz Miguel Sapochnik.

Na oficjalny opis fabuły musimy jeszcze zaczekać; platforma zapowiedziała produkcję jedynie enigmatycznym stwierdzeniem: „Historia nie pamięta krwi. Pamięta nazwiska”. Znając jednak zarysowane już nieco losy Targaryenów, możemy się spodziewać tego, że krwawo również będzie.

Potwierdzoną już datą premiery serialu Gra o tron: Ród smoka jest 21 sierpnia 2022 roku. Tytuł będzie można obejrzeć na platformie HBO Max. Dziś natomiast macie szansę zobaczyć obiecany najnowszy teaser – w wersji z polskimi napisami:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie