Gra za darmo, by uczcić pokaz Cyberpunk 2077 na E3 2018

Gra za darmo, by uczcić pokaz Cyberpunk 2077 na E3 2018
Gry za darmo Newsy PC

Spodobał się Wam nowy trailer Cyberpunk 2077 z okazji E3 2017? Platforma GOG.com świętuje ogłoszenie rabatami i darmową grą! Seria Wiedźmin jest tańsza do -85%! Są też spore rabaty na klasyczne cyberpunkowe gry, jak System Shock 2, Deus Ex GOTY, Syndicate Plus, czy wciąż jeszcze świeży polski Ruiner.

Przez najbliższe 48h gra Ziggurat jest dostępna za darmo dla wszystkich odwiedzających GOG.com. Ta painkillerowo-hexenowa, dynamiczna strzelanka ma wszystko, czego nam potrzeba – magię, power-upy, mnóstwo broni, kozackich bossów, a nawet marchewki. A to wszystko w pakiecie rogue-lite, a więc grać możemy praktycznie bez końca.

Drugi tydzień wyprzedaży to także nowe oferty. Z okazji startu targów E3 oraz nowych informacji na temat gry Cyberpunk 2077 autorstwa CD PROJEKT RED, platforma GOG.com przygotowała coś specjalnego. Gry z serii o Wiedźminie przecenione są do -85%, zaś Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY kupisz za jedyne 59,89 zł!

Do tego przeceniono także cały szereg gier w klimatach cyberpunkowych. Tytuły takie jak Ruiner, >observer_, System Shock 2, Deus Ex GOTY, czy Syndicate Plus dostępne są do -85%!

Do 18 czerwca nadal można odblokować bezpłatną kopię Sunless Sea za zakupy powyżej 15 zł oraz RiME po wydaniu przynajmniej 65 zł.

GOG Connect tymczasem przez cały czas udostępnia bezpłatne edycje gier bez DRM tysiącom użytkownikom Steam. Ty też możesz uwolnić swoje gry od DRM – po prostu odwiedź GOG.com/connect, zaloguj się na konto Steam i odbierz edycję bez DRM każdej kwalifikującej się gry.

Ziggurat jest rozdawane za darmo do 13 czerwca, godz. 15:00.Wyprzedaż #GryNaWakacje trwa do 18 czerwca, do północy.

Źródło: GOG.com, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie