Polski dubbing w zwiastunie Gothic Remake. Brzmi jeszcze bardziej klimatycznie

Gothic Remake - oto nowa okładka gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Pewien fan postanowił podłożyć głosy z oryginalnego Gothica do zwiastuna Gothic Remake. Efekt powinien ucieszyć praktycznie każdego fana.

Niedawno dostaliśmy nowy zwiastun remake’u jednej z najbardziej legendarnych gier RPG w naszym kraju. Gothic faktycznie powraca, ale niestety jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie się to stanie. Zawsze jednak możemy sobie nieco pomóc w oczekiwaniu, oglądając wspomniany trailer. Teraz ułatwi nam to także jeden z fanów, który nieco w nim namieszał.

Gothic Remake po polsku

Niejaki Krystian Ogonowski podzielił się nieco zmienioną wersją zwiastuna, w której słyszymy polskie głosy. Te jednak nie są oficjalnym wyborem twórców, a jedynie fanowską interpretacją bezpośrednio wyciągniętą z oryginału. Nie liczcie więc na to, że pełna wersja gry będzie tak brzmiała, choć zdecydowanie przypomina to te złote czasy, gdy grało się jeszcze w pierwszą część kultowej serii.

Efekt nie jest może idealny, ale też nie tego oczekujemy. Ważne, że klimat faktycznie czuć, a cały trailer nabrał nieco większej głębi dla polskich graczy. W komentarzach na YouTube również dominują pozytywne opinie. Niektórzy bezpośrednio zaznaczają, że nie obraziliby się za dokładnie taki dobór głosów.

Gothic Remake otrzyma pełną polską lokalizację, ale nie znamy szczegółów na jej temat. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość. To samo tyczy się potencjalnej daty premiery – gra najpewniej zadebiutuje w 2024 roku, ale wydawca nie podał jeszcze konkretnej daty.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie