Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowy teledysk Gorillaz rozgrywa się w grze GTA V

Animowani bohaterowie zespołu Gorillaz suną po ulicach znanych z GTA V w teledysku The Valley of the Pagans.

Kultowie postacie Russel, Murdoc, Niccals oraz Noodle, pędzą swoją furą po wirtualnym mieście. Brak poszanowania dla przepisów ruchu drogowego, ściąga na ich głowy policję. W rezultacie protagoniści muszą ratować się ucieczką. Wykorzystanie cyfrowego środowiska jako teledysku znacząco zminimalizowało koszty, a dodatkowo zredukowało ryzyko zachorowania, obecne w dobie pandemii.

Refren piosenki można przetłumaczyć w następujący sposób: Przyjemnie jest posiadać idealną duszę Czuję się dobrze mając pełną kontrolę. Jak to często bywa w przypadku utworów, każda osoba nieco inaczej zinterpretuje słowa wydobywające się ze słuchawek/głośników.

Zespół Gorillaz tworzy muzykę będącą połączniem hip-hopu, rocka oraz innych gatunków muzycznych. Istnieje począwszy do rok 1998, a założyli go Damon Albarna i Jamie Hewlett. Grupa kilkukrotnie wystąpiła w Polsce, m.in. na Open’er Festival w 2018 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się