Absurdalnie brutalny horror do wypróbowania za darmo. Tylko dla graczy o mocnych nerwach

Gore Doctor to absurdalnie brutalny horror. Zagrajcie za darmo
Newsy PC

Salient Games udostępniło wersję demonstracyjną swojego najnowszego horroru o tytule Gore Doctor. I, będę szczery, tytuł mówi już wszystko.

Pamiętacie Manhunta? Gore Doctor nim nie jest, ale jego głównym zamysłem także jest epatowanie przemocą i szokowanie. Idea jest więc podobna, a jak z wykonaniem? O tym przekonać możecie się sami, bo twórcy udostępnili darmową wersję demonstracyjną gry na Steam. Aby w nią zagrać, wystarczy udać się na kartę gry na platformie i pobrać wymagane pliki. Tylko… nie róbcie tego, jeśli macie słaby żołądek.

Twórcy mają gigantyczne ambicje, bo chcą stworzyć produkcję, która “zawsze będzie trzymać nas na granicy fotela i nigdy nie pozwoli poczuć się w pełni bezpiecznie”, przez całą rozgrywkę. Jakby tego było mało, naszym głównym zadaniem będzie przetrwanie bardzo fizycznych horrorów w tajemniczym kompleksie szalonego doktora. Problem w tym, że pojawiać się też mają nieco mniej “rzeczywiste” wynaturzenia, a “każdy cień skrywa nową grozę”. Brzmi straszno. Super!

Gore Doctor to wciągający horror na PC, który wywołuje mrożące krew w żyłach dreszcze. Gracz wciela się w postać udręczonego lekarza, który w desperacji po stracie żony popada w obłęd i jest przekonany, że jedynym ratunkiem jest śmierć.

– czytamy w opisie gry

Jeżeli natomiast nie zamierzacie zagłębiać się w świat szalonego doktora, możecie obejrzeć film, na którym pokazane jest całe demo. W tle usłyszycie komentarz twórców.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij: