Godfall – oto krótki gameplay z pierwszej oficjalnie zapowiedzianej gry na PS5

W internecie pojawił się filmik z rozgrywką z Godfall – pierwszego tytułu zapowiedzianego oficjalnie na PlayStation 5. Z góry uprzedzamy, by nie spodziewać się wiele: materiał jest bardzo krótki – trwa zaledwie sześć sekund.

Gra Godfall została zapowiedziana w czasie zeszłorocznej gali The Game Awards. Wtedy mogliśmy rzucić okiem na jej filmowy zwiastun, który niestety nie pokazywał nic z gameplayu. Teraz mamy okazję zobaczyć nieoficjalny materiał z fragmentem rozgrywki. Choć nie grzeszy on długością, sześć sekund wystarczy, by zobaczyć na przykład grafikę, pracę kamery czy system walki. Całość przywodzi na myśl cykl Souls.

Sześciosekundowy materiał nie jest oficjalnie zarejestrowany na PS5, więc nie jest wykluczone, że widzimy na nim jedynie gameplay z pecetowej wersji gry, na którą to platformę również zmierza Godfall. Filmik ma pochodzić z trailera, który nie został jeszcze pokazany – i nie wiadomo, kiedy go zobaczymy.

Za stworzenie gry odpowiada studio Counterplay, autorzy karcianki Duelyst. Nie wiadomo zbyt wielu szczegółów na temat rozgrywki w nowej produkcji studia – jedyne, co wiemy, to to, że tytuł będzie looter-slasherem, więc oprócz walki ma też oferować zbieranie przedmiotów, tak jak ma to miejsce chociażby w The Division.

W Godfall zagramy zarówno na PC, jak i PS5 jeszcze w tym roku.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: