Fan God of War dokonał wspaniałego odkrycia na wyprzedaży garażowej

God of War - fan dokonał wyjątkowego odkrycia na wyprzedaży garażowej
Newsy Rozrywka

Jednemu z fanów uniwersum God of War nieźle się przyfarciło, bo znalazł rzadką figurkę na wyprzedaży garażowej i to w niebywale niskiej cenie.

Sporą popularnością cieszy się post, w którym jeden z internautów chwali się swoim odkryciem. Użytkownik Reddita o pseudonimie GundamEnthusiast na lokalnej wyprzedaży garażowej zdobył dość rzadką figurkę Kratosa. I do tego kupił ją za niezwykle niską cenę.

W poście, na załączonym poniżej zdjęciu, możemy obejrzeć bogatą w detale limitowaną figurkę Kratosa z God of War 2. Ma więc ona swoje lata, ale wygląda naprawdę dobrze. Niestety, nie miała ona w zestawie jednego ostrza ani nawet pudełka. Mimo to z ceną 1 dolara wydaje się wręcz abstrakcyjnie dobrą okazją. Tym bardziej że zapakowane i kompletne figurki na eBay da się kupić za nawet ponad 70 dolarów.

Internauta podkreśla, że uratował ją z 28-stopniowego upału. Niektórzy zaczęli się więc martwić, że to właśnie przez promienie słoneczne i wysoką temperaturę straciła ona swój kolor. W rzeczywistości jednak figurka właśnie tak powinna wyglądać.

Jest to design Kratosa wzorowany na skinie z GoW 2, który być może skojarzycie jako “Dark Odyssey Skin”. Gracze dostawali go w nagrodę za ukończenie fabuły na poziomie God Mode. Co więcej, skin nie tylko wyglądał zupełnie inaczej, ale i dodawał postaci gracza mocy w kolejnym przejściu gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie