God of War Ragnarok Tyr

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Kto jest większy: Tyr z God of War Ragnarok czy Lady Dimitrescu?

Tyr z God of War Ragnarok mierzy całkiem sporo, bo około 2,5 metra. Ale i tak nie dorównuje wampirzycy z Resident Evil Village.

Niedawno twórcy z Santa Monica zaprezentowali kolejną część God of War. Światło dzienne ujrzał wówczas świetny trailer z gry, który dla przypomnienia pokazujemy poniżej. Na tym materiale mieliśmy okazję zobaczyć między innymi nordyckiego boga wojny Tyra. Jest to wysoka postać – na brytyjskim Twitterze PlayStation pojawiła się informacja, że bohater ma 8 stóp i 5 cali, czyli mniej więcej 2,5 metra.

To całkiem dużo, jednak w porównaniu do Lady Dimitrescu z Resident Evil Village Tyr to prawie karzeł. Przypominamy, że urodziwa wampirzyca mierzy 9 stóp 6 cali, co daje około 2,9 metra. Gdyby ustawić ich obok siebie, różnica byłaby dostrzegalna gołym okiem.

Jednak faktem jest, że dużo większe kontrowersje niż wymiary Tyra wywołały… wymiary Thora. Twórcy pokazali innego nordyckiego boga z dużym brzuchem, co zdziwiło wielu. Na tę sytuację zareagował nawet przedstawiciel CD Projekt RED, który dla równowagi zaprezentował grafikę z pulchnym Geraltem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się