Kto jest większy: Tyr z God of War Ragnarok czy Lady Dimitrescu?

God of War Ragnarok Tyr
Newsy PS4 PS5

Tyr z God of War Ragnarok mierzy całkiem sporo, bo około 2,5 metra. Ale i tak nie dorównuje wampirzycy z Resident Evil Village.

Niedawno twórcy z Santa Monica zaprezentowali kolejną część God of War. Światło dzienne ujrzał wówczas świetny trailer z gry, który dla przypomnienia pokazujemy poniżej. Na tym materiale mieliśmy okazję zobaczyć między innymi nordyckiego boga wojny Tyra. Jest to wysoka postać – na brytyjskim Twitterze PlayStation pojawiła się informacja, że bohater ma 8 stóp i 5 cali, czyli mniej więcej 2,5 metra.

To całkiem dużo, jednak w porównaniu z Lady Dimitrescu z Resident Evil Village Tyr to prawie karzeł. Przypominamy, że urodziwa wampirzyca mierzy 9 stóp 6 cali, co daje około 2,9 metra. Gdyby ustawić ich obok siebie, różnica byłaby dostrzegalna gołym okiem.

Jednak faktem jest, że dużo większe kontrowersje niż wymiary Tyra wywołały… wymiary Thora. Twórcy pokazali innego nordyckiego boga z dużym brzuchem, co zdziwiło wielu. Na tę sytuację zareagował nawet przedstawiciel CD Projekt RED, który dla równowagi zaprezentował grafikę z pulchnym Geraltem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie