God of War Ragnarok rzekomo zmierza na PC. Inna uwielbiana gra z PS5 też dostanie port?

God of War Ragnarok i Demon's Souls z wersjami PC | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Za nowe przecieki odpowiada insider Silknight, który wcześniej “trafił” z Ghost of Tsushima na PC. God of War Ragnarok i Demon’s Souls otrzymają wersje PC.

Jeżeli zapytacie się posiadacza PS5 o to, jakie są jego ulubione gry na tę platformę, zapewne powie, że God of War. Pierwsza część “nowożytnych” odsłon doczekała się portu, a teraz to samo spotkać ma “dwójkę”.

God of War Ragnarok i Demon’s Souls trafią na PC

Zdaniem całkiem rzetelnego (jak na razie…) insidera Silknight, GoW Ragnarok ma powtórzyć to, co spotkało poprzednią część serii. Gra również zadebiutuje na PC, choć trzeba uzbroić się w cierpliwość. Mimo wszystko zawsze jakaś tam szansa na debiut w tym roku niby jest.

Wersja PC, ale dopiero w pierwszym kwartale 2025 roku, jeśli pojawi się wcześniej, to będzie prezent, ale wątpię.

– twierdzi insider

Informator w tym samym wątku postanowił odpowiedzieć również na inne palące pytania internautów. Jeden zapytał go o potencjalne informacje dotyczące portu Demon’s Souls. Gra na PS5 okazała się wielkim hitem, a zarazem wspaniałym odświeżeniem w zasadzie definiującej nowy gatunek gry RPG. Jego zdaniem jest to “port, który wymaga wiele poświęcenia”, ale ostatecznie ma kiedyś zadebiutować na PC. Pytanie o port Final Fantasy VII Rebirth zostało zbyte stwierdzeniem “nie mam pojęcia”, także w tej kwestii fani serii raczej się nie ucieszą.

Insider twierdzi także, że Silent Hill 2 Remake jest gotowe, ale to Konami zwleka z ujawnieniem daty premiery gry. To potwierdzałoby wcześniejsze domysły, wedle których remake faktycznie mógłby zostać wydany jakiś czas temu, ale wydawca się z tym nie spieszy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie