Wiedźmin najciekawsze postaci

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

CD Projekt RED reaguje na grubego Thora. Oto wypasiony Geralt

Wygląd Thora z God of War Ragnarok różni się trochę od tego, do czego przyzwyczaiła nas popkultura. CD Projekt RED postanowiło pokazać, jak prezentowałby się Geralt o nieco zmienionych gabarytach.

W internecie zawrzało po ujawnieniu sylwetki Thora z nowej odsłony God of War. Bohater ma duży brzuch. Zdziwieni są przede wszystkim gracze, którzy oczekiwali muskularnej postaci rodem z Marvela, ale nie tylko oni komentują sytuację.

Paweł Panasiuk z CD Projekt RED udostępnił na swoim koncie na Twitterze grafikę, w której pokazuje, jak mógłby prezentować się Geralt z nieco pełniejszymi kształtami. Na obrazku wiedźmin wygląda nawet zabawnie, zważywszy na fakt, że pomimo nadwagi nie zniknął mu z brzucha sześciopak.

Kontrowersje wokół Thora pokazują, jak dużą rolę odgrywa popkultura w kreowaniu określonych wzorców wyglądu. Niemniej coraz więcej twórców decyduje się wychodzić za schemat i przełamywać stereotypy. Wcześniej informowaliśmy chociażby o odmienionym wyglądzie Aloy z Horizon: Forbidden West. W tym przypadku także nie obeszło się bez burzy.

God of War Ragnarok trafi na PS4 i PS5. Nie jest jeszcze znana data premiery, ale na ostatnim growym pokazie twórcy zaprezentowali śliczny trailer z gry. Obejrzycie go na dole newsa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się