PlayStation znów wspomina o premierze God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - grafika z Kratosem i Atreusem
Newsy PS4 PS5

Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery God of War Ragnarok, co budzi niepokój wielu graczy. PlayStation ponownie uspokaja fanów Kratosa.

Na kanale PlayStation Access pojawił się materiał dotyczący tegorocznych premier, które warto mieć na oku. Wśród wymienionych produkcji znalazły się Cuphead: The Delicious Last Course, polskie The Invincible, Marvel’s Midnight Suns, The Quarry i właśnie God of War Ragnarok. Sony pomimo obaw graczy upiera się, że produkcja zadebiutuje w tym roku i miejmy nadzieję, że faktycznie tak będzie.

Warto przypomnieć, że ostatnio wątpliwości co do premiery rozwiał jeden z deweloperów pracujących nad grą. Animator zareagował na doniesienia sugerujące, że Ragnarok nie ukaże się w tym roku i potwierdził, że premiera nie została opóźniona.

Oczywiście nie możemy być absolutnie pewni, że nowe God of War ukaże się w tym roku. Opóźnienia wciąż się zdarzają i czasem są ogłaszane na ostatnią chwilę przed planowanym debiutem. Choć PlayStation i zespół Santa Monica co rusz przypominają o tegorocznej premierze, wszystko może się zdarzyć.

Niedawno branżowy informator stwierdził, że Ragnarok nie zostanie zaprezentowane w najbliższym czasie. Niejako potwierdził to też reżyser poprzedniej odsłony, Cory Barlog, który poinformował, że produkcja nie jest jeszcze gotowa do nowego pokazu rozgrywki. Nie napawa to optymizmem, więc pozostaje czekać na ujawnienie konkretnej daty premiery lub – w najgorszym przypadku – potwierdzenie jej opóźnienia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie