Kiedy pokaz God of War Ragnarok? Insider twierdzi, że niezbyt szybko

God of War - Kratos
Newsy PS4 PS5

Niestety wszystko wskazuje na to, że na nowe materiały z nadchodzącego God of War: Ragnarok jeszcze trochę zaczekamy.

Wieści pochodzą od jednego z insiderów związanych z branżą gamingową. Ashhong wypowiedział się na temat nieoficjalnej daty majowego State of Play, podczas którego miałby zostać zaprezentowany nowy gameplay z God of War. Według niego jest jednak na to zbyt wcześnie; to potwierdzałoby zresztą kwietniowe informacje. Zaledwie dwa tygodnie temu Cory Barlog z Santa Monica Studio wspominał, że jeszcze nie nadszedł czas, by pokazywać grę. Trudno zatem uwierzyć, że w kilkanaście dni twórcom udałoby się ją dopracować do takiego poziomu.

Niemniej da się jednak zrozumieć niecierpliwość graczy; God of War: Ragnarok jest rzeczywiście jedną z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier od Sony. Cała seria cieszy się zresztą ogromną popularnością; w oczekiwaniu na jej kolejną odsłonę łatwo więc złapać się na niesprawdzone informacje czy niezweryfikowane plotki. W tym przypadku najbardziej prawdopodobne jest zatem, że zaczekamy na nowe materiały nieco dłużej niż do końca maja.

Podobnie jak to jest w przypadku daty pokazu rozgrywki, nie wiadomo również, kiedy zadebiutuje cała gra. Tytuł na PlayStation 4 i PS5 jest zapowiadany jeszcze na ten rok, pozostaje nam zatem trzymać kciuki, aby faktycznie tak się wydarzyło. Twórcy stale podkreślają, że prace toczą się w dobrym tempie; możemy więc liczyć na to, że z nowymi przygodami Kratosa zapoznamy się rzeczywiście jeszcze w 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie