Co się dzieje z God of War Ragnarok? Reżyser ma wiadomość do fanów

God of War Ragnarok na premierowym zwiastunie
Newsy PS4 PS5

Od pierwszego pokazu God of War Ragnarok minęło wiele miesięcy, a o kolejnych materiałach ani widu, ani słychu. Reżyser gry z 2018 roku zabrał głos w sprawie produkcji.

Cory Barlog, korzystając z faktu, że obchodzimy dziś 4. rocznicę premiery rebootu serii, podziękował fanom za wsparcie. Deweloper postanowił też odpowiedzieć na głosy zaniepokojonych fanów, którzy oczekują na pokaz Ragnaroku. Potwierdzono, że Santa Monica Studio ciężko pracuje nad doszlifowaniem produkcji, ale jeszcze nie jest gotowe na przekazanie kolejnych konkretów.

God of War Ragnarok – słoń w składzie porcelany. Nie mówiliśmy o nim zbyt dużo, bo wszyscy teraz ciężko pracujemy. Jesteśmy perfekcjonistami. (…) Tyle się teraz dzieje, że chciałbym, abyśmy mogli się tym z Wami podzielić, ale jeszcze nie jest gotowe do prezentacji. Gwarantuję, że w momencie, w sekundzie, kiedy będziemy mieli coś, czym będziemy gotowi się z Wami podzielić, zrobimy to. (…) Wiedzcie, że nadchodzi coś świetnego.

– powiedział Cory Barlog w materiale Santa Monica Studio

God of War Ragnarok to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Kontynuacja przygód Kratosa jest też jedyną zapowiedzianą grą od studia PlayStation, która ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Niedawno jeden z deweloperów pracujących dla Sony wygadał się, że firma szykuje niespodzianki dla swoich fanów. Zasugerowano, że PlayStation wyda w tym roku przynajmniej jedną duża grę na miarę GoW Ragnarok, ale na razie nie udostępniono konkretów.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie