Nowe wieści w sprawie daty premiery God of War Ragnarok brzmią zaskakująco

God of War Ragnarok - Kratos
Newsy PS4 PS5

Znany dziennikarz Jason Schreier ponownie wypowiedział się na temat God of War Ragnarok. Datę powinniśmy poznać niebawem, ale w sposób, jakiego się nie spodziewamy.

Fani od bardzo dawna nie mogą doczekać się jakichkolwiek wieści w sprawie daty premiery nadchodzącego God of War Ragnarok. PlayStation i Santa Monica Studio wielokrotnie zapewniali, że oczekiwany tytuł ukaże się jeszcze w tym roku. Niedawno informacje te potwierdził wiarygodny informator, Jason Schreier. Wciąż jednak nie padły żadne konkrety.

Schreier powrócił właśnie do tematu nowego GoW w odpowiedzi na komentarz na Twitterze. W wątku pewien internauta postanowił zapytać redaktora Bloomberg o możliwe State of Play w czerwcu. W końcu plotki na ten temat krążą w sieci od pewnego czasu. Ostatnio nowy informator The Snitch również napisał krótki wpis, który został zinterpretowany jako potencjalna data State of Play z datą premiery i konkretami z God of War Ragnarok.

Co z tym State of Play z God of War Ragnarok?

Problem w tym, że w zasadzie nikt jawnie nie potwierdził, że chodzi o State of Play. Schreier w najnowszym komentarzu podkreśla, że nie wie nic na temat wydarzenia PlayStation. W końcu data premiery GoW Ragnarok może zostać podana niezależnie od eventu.

Powiedziałem, że Sony ma wkrótce ogłosić datę premiery God of War Ragnarok (listopad), tak. Nie mówiłem nic o pokazie.

– napisał na Twitterze Jason Schreier

Brzmi to dość dziwnie, bo mało prawdopodobne wydaje się, że PlayStation zamierza zapowiedzieć swój jedyny na ten rok murowany hit za pomocą wpisu w social mediach czy na blogu. Wszyscy oczekiwali wielkiego wydarzenia i nowego pokazu. Ostatecznie możemy dostać choćby… nowy zwiastun z datą premiery. Oczywiście nie oznacza to, że PlayStation nie będzie w ogóle organizowało żadnego wydarzenia. Raczej i tak odbędzie się większy lub mniejszy pokaz nowego GoW.

Co ciekawe, o możliwym State of Play wypowiadał się niedawno inny ceniony insider, Tom Henderson. Teoretycznie na zbliżające się wydarzenie miałoby wskazywać ujawnienie nowej wersji kontrolera DualSense oraz podanie oficjalnej daty premiery Ragnarok. Mało jednak prawdopodobne wydaje się, że pad zostanie pokazany na State of Play skupiającym się w końcu na grach.

Tak więc padają sprzeczne informacje, ale Sony na razie nie zapowiedziało na jutro absolutnie nic (tzn. na 30 czerwca). Może to właśnie oznaczać, że nowe informacje w sprawie GoW Ragnarok padną, ale tylko na blogu firmy, a specjalny event zobaczymy dopiero później.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie