GNOG za darmo do pobrania z Epic Games Store już dzisiaj

Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store udostępni dzisiaj już trzecią grę za darmo w tym miesiącu. Tym razem padło na logiczny tytuł GNOG od studia Ko-Op.

Na początku sierpnia Epic Games Store udostępnił do pobrania za darmo Alan Wake i For Honor. Jeśli jeszcze nie macie tych tytułów na swoim dysku twardym, macie ostatnie chwile, by dodać je do swojej biblioteki. O godzinie 17:00 czasu polskiego, oferta zostanie zmieniona na…

GNOG za darmo od 8 do 15 sierpnia

GNOG to przyzwoicie oceniana gra logiczna 3D umiejscowiona w dotykowym świecie zabawek i tajemnic. Gra zostanie udostępniona za darmo o godzinie 17:00. Oto opis tytułu z Epic Games Store:

Wskazuj, klikaj, chwytaj, szturchaj, obracaj, ciągnij i graj, odkrywając ukryte światy wewnątrz czarujących głów potworów. Głowy te są wypełnione atrakcyjnymi wzorami i zabawnymi interakcjami, towarzyszy im bogata, reaktywna ścieżka dźwiękowa i ożywają zarówno w grze standardowej, jak i w grze w goglach VR.

Zainspirowana prawdziwymi projektami zabawek, każda głowa GNOG jest miniaturowym światem czekającym na zbadanie. Chwyć regał na książki i obróć go, aby odsłonić ukrytą stertę monet, przesuwaj dźwignie, aby kierować uszkodzonym statkiem w przestrzeni kosmicznej, zakręć kołem, aby ugotować gulasz na kuchence — każda zabawna interakcja generuje żywą reakcję i zaskakujące skutki. Surrealistyczne światy i radosne zagadki w grze GNOG, wraz z towarzyszącą im relaksującą i dynamiczną ścieżką dźwiękową, która ewoluuje wraz z każdym poziomem, pochłoną Twoją uwagę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie