Darmowe Ghostwire: Tokyo – Preludium dostało klimatyczny zwiastun

Ghostwire: Tokyo - Preludium - grafika
PC PS5

Jakiś czas temu Ghostwire: Tokyo otrzymało grywalny wstęp nazwany Preludium. Darmowa produkcja otrzymała właśnie bardzo urodziwy zwiastun.

Preludium to mini-tytuł z gatunku visual novel, który ma wprowadzić graczy do świata nadchodzącej gry Tango Gameworks. Na zwiastunie możemy rzucić na urywki rozgrywki oraz przepiękne i klimatyczne grafiki prezentujące postacie, lokacje i przeciwników, których znajdziemy w Preludium oraz pełnej grze.

Darmowe Ghostwire: Tokyo – Preludium jest dostępne do pobrania za darmo. Możecie je pobrać na PlayStation 5 z PS Store oraz na PC dzięki Steam i Epic Games Store.

Jeśli czekacie na najnowszą produkcję Tango Gameworks, warto stawić się na dzisiejszym pokazie State of Play. Istnieje duża szansa, że tytuł ten otrzyma nowy zwiastun lub pokaz rozgrywki, który ujrzymy właśnie na tym wydarzeniu.

Ghostwire: Tokyo zadebiutuje 22 marca, Gra będzie dostępna tylko i wyłącznie na PlayStation 5 oraz PC. Niewykluczone, że za co najmniej kilkanaście miesięcy trafi także na konsole Xbox Series, jednak na razie oficjalnie nie potwierdzono portu na sprzęt Microsoftu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie