Ghostwire Tokyo: Prelude za darmo. Prolog dostępny na PS4 i PS5, a wkrótce i na PC

Ghostwire Tokyo_ Prelude
PC PS4 PS5

Twórcy Ghostwire Tokyo właśnie opublikowali darmowy prolog do gry na PS4 i PS5. Tytuł trafi także na PC, a dzięki niemu poznamy wstęp do wydarzeń przedstawionych w oryginalnej produkcji.

Prelude nie do końca jest może tym, czego spodziewali się fani.

Ghostwire Tokyo: Prelude do pobrania za darmo

Żyjemy w czasach, gdy dema wysokobudżetowych gier wideo nie są tak popularne, więc deweloperzy zachęcają nas w inny sposób. Jednym z nich jest udostępnianie „prologów” do gier, które zazwyczaj mogą przedstawić nam wstęp do historii i podstawy rozgrywki. W przypadku Prelude spełnia się jednak tylko to pierwsze.

Darmowa pozycja powstała bowiem jako pozycja visual novel. Nie jest to może aż tak popularny (szczególnie w naszym kraju) gatunek. Mimo wszystko warto pobrać pozycję, bo nic na tym nie stracimy, a być może lore świata przekona nas do siebie na tyle, aby zainteresować się grą, która premierę ma mieć już 25 marca 2022 roku.

Dzięki temu, że ludzie będą mogli doświadczyć i cieszyć się wydarzeniami, które miały miejsce przed wydarzeniami w Ghostwire Tokyo w ramach innego gatunku, w grze stworzonej przez inny zespół, może to pomóc w otwarciu i poszerzeniu interpretacji świata i uniwersum, które stworzyliśmy.

– wyjaśnia cytowany przez VGC reżyser Kenji Kimura

Wcielimy się w detektywa KK, który zaczyna rozumieć, że miejskie legendy Tokio wdzierają się do życia, a miasto powoli zostaje opanowywane przez zjawy i demony. Twórcy twierdzą, iż tytuł pozwoli nam poznać nie tylko istotę świata, ale też zyskać dodatkowe spojrzenie na KK. Tytuł obecnie dostępny jest na PS4 i PS5. 8 marca trafić ma na PC.

Przypominamy, że produkcja zadowoli polskich graczy, a także fanów uroczych zwierzątek. Spodziewajmy się także świetnego, gęstego klimatu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie