Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ghostrunner będzie jeszcze trudniejszy. Twórcy udostępnili tryb hardcore

Twórcy Ghostrunner wzbogacili swoją produkcję o nową zawartość. Do gry trafił wymagający tryb hardcore i zimowy pakiet DLC dodający wyposażenie.

Studio One More Level udowodniło, że potrafi zapewnić branży gier wideo spory powiew świeżości. Ghostrunner przyjął się bardzo ciepło i gracze do dziś biją kolejne rekordy w cyberpunkowej grze akcji.

Twórcy nie planują oczywiście porzucać swojego nowego dzieła i zabrali się za dalsze rozwijanie produkcji. Do gry właśnie trafił tryb hardcore, który zapewni dodatkowe wyzwanie osobom, które planują przejść produkcję drugi raz.

Tryb ten nie ogranicza się do zwiększenia statystyk przeciwników. Wrogowie zostali umieszczeni w zupełnie innych miejscach i pomieszano ich typy tak, abyśmy mogli napotkać potężnych oponentów już na samym starcie zabawy.

Jeśli planujecie drugie podejście do Ghostrunnera, to teraz macie ku temu świetną okazję. Gra sama w sobie jest bardzo wymagająca i dodatkowe urozmaicenia zdecydowanie wpłyną pozytywnie na odczucia przy ponownym przejściu.

Na tym jednak nie koniec nowości. One More Level pokusili się o wydanie pakietu świątecznego, który wzbogaca grę o nowe rękawice i miecz. Są to co prawda przedmioty kosmetyczne, ale cieszą oko. Pakiet został wyceniony na niecałe osiem złotych.

Ghostrunner jest dostępny na PC, PS4. Xbox One i Nintendo Switch. Dodatkowo gra umożliwia rozgrywkę we wstecznej kompatybilności, a twórcy planują wydanie portu na konsole nowej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się