Norman Reedus wreszcie zostanie Ghost Riderem? Insider potwierdza

Norman Reedus jako Daryl Dixon w The Walking Dead
Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Według niedawnych plotek Norman Reedus prowadzi rozmowy z szefostwem Marvela. Według insidera aktor mógłby pojawić się jako Ghost Rider.

Choć fani są podzieleni pomiędzy Keanu Reevesem a Normanem Reedusem, wygląda na to, że ostatecznie szala przechyli się na korzyść tego drugiego. Twórca portalu Murphy’s Multiverse, czyli insider odpowiedzialny za wiele sprawdzonych już przecieków, poinformował, że to właśnie Daryl z The Walking Dead może w najbliższym czasie otrzymać rolę. Informacji nie potwierdzili jak na razie sami zainteresowani; jedynie Reedus podsyca emocje wokół tematu, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w wywiadach. Już zresztą w lipcu w wywiadzie z ComicBook.com powiedział wprost:

“Rozmowy o Ghost Riderze ciągną się od lat. Tak, powiedz im, żeby mnie zatrudnili. Chcę grać Ghost Ridera. […] Nie wiem, zadzwoń do kogoś, spraw, żeby tak się stało. Chcę to zrobić.”

Przy takim entuzjazmie aktora szkoda by było zmarnować sytuację. Trudno zresztą nie przyznać, że Norman Reedus byłby doskonały jako Ghost Rider. Z pewnością ukazałby na nowo bohatera, którego jak do tej pory widzieliśmy w wykonaniu Nicolasa Cage’a oraz Gabriela Luny. W tych przypadkach Ghost Riderami byli odpowiednio: Johnny Blaze i Robbie Reyes. Nie wiadomo jednak, czy Reedus powtórzyłby rolę któregoś z bohaterów. Jak na razie czekamy jedynie na oficjalne potwierdzenie jego angażu.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie