Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ghost Recon Breakpoint to nowa gra Ubisoftu. Niespodzianka zepsuta

Okazuje się, że przecieki na temat Ghost Recon Breakpoint okazały się prawdziwe (przynajmniej w części). Zobaczcie głównego przeciwnika w kampanii fabularnej gry.

Na dzisiaj (9 maja o godz. 20:30 czasu polskiego) Ubisoft zaplanował pokaz nowej gry z uniwersum Ghost Recon. Choć deweloperzy trzymają nową grę w tajemniczy, już wczoraj do sieci trafiły przecieki, które zdradziły pełny tytuł produkcji, datę premiery i szczegóły odnośnie fabuły oraz edycji kolekcjonerskiej. Nadal są to nieoficjalne wieści, lecz kolejny przeciek sprawia, że niektóre z informacji już teraz możemy uznać za pewne.

Ghost Recon Breakpoint – figurka potwierdza przeciek

Użytkownicy forum Reddit wykopali na stronie Ubisoftu zdjęcie prezentujące figurkę żołnierza, przy której widzimy napis Ghost Recon Breakpoint. Taki gadżet ma być dodawany do edycji kolekcjonerskiej gry. Pokrywa się to z wczorajszym przeciekiem, gdzie również padła nazwa Ghost Recon Breakpoint oraz info, że kolekcjonerka będzie zawierała figurkę głównego przeciwnika o wysokości 24 centymetrów. Cytując nadal przeciek, w takim specjalnym wydaniu gry mamy dostać – oprócz figurki – również przepustkę sezonową, mapę, grafiki koncepcyjne oraz zestaw Ultimate z dodatkowymi misjami, pojazdami i przedmiotami kosmetycznymi (prawdopodobnie skiny na broń/postać).

Ghost Recon Breakpoint

Według przecieku, figurka przedstawia Cole’a D. Walkera, który ma być naszym głównym wrogiem w Ghost Recon Breakpoint. Przypominamy, że to właśnie jego poznaliśmy w niedawnym dodatku do Ghost Recon Wildlands, czyli w Operacji Oracle. Przypominamy, że podczas tego zadania wyruszaliśmy na misję ratunkową pracownika technologicznej firmy Skell Tech, który został porwany przez wrogą frakcję Unidad. Podczas działań ratunkowych poznaliśmy nowego Ducha – Cole’a D. Walkera, w którego postać wcielił się Jon Bernthal – aktor filmowy i telewizyjny znany z takich produkcji jak „The Walking Dead”, „The Punisher”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”.

Przeciek mówi, że w nowej grze Cole D. Walker buntuje się przeciwko swoim zwierzchnikom i przechodzi na złą stronę mocy, wykorzystując do realizacji swoich celów całe stado dronów.

Ghost Recon Breakpoint – co jeszcze wiemy?

Według nieoficjalnych informacji, Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października 2019 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra ma być rozwinięciem pomysłów z Ghost Recon Wildlands i podobnie jak w obecnej części, w tej nadchodzącej doświadczymy kooperacji dla czterech osób oraz wielu misji fabularnych.

Dzisiaj wieczorem Ubisoft powinien pokazać screeny oraz zwiastun z gry. Wszystkie wiadomości znajdziecie oczywiście na Planeta.Gracza.pl.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się