Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima – zapowiedziano tryb sieciowej kooperacji [WIDEO]

Sucker Punch prezentuje Legends – moduł sieciowy Ghost of Tsushima. Tryb trafi do graczy jako darmowy update jeszcze w tym roku.

Legends ma pozwolić na współpracę dla maksymalnie czterech osób. Multi zadebiutuje jesienią. PlayStation opublikowało na YouTube krótki trailer, który wprowadza w klimat rozgrywek.

GoT: Legends da nam możliwość wcielenia się w cztery klasy postaci: Samuraja, Łowcę, Ronina i Zabójcę. Będą dostępne trzy opcje zabawy: fabularne misje dla dwóch graczy, Survival i Raid (ten ostatni pojawi się po premierze Legends). W Survivalu cztery osoby będą pokonywać fale wrogów, natomiast Raid wyśle nas do zupełnie nowej rzeczywistości, gdzie wraz z trójką towarzyszy stawimy czoła brutalnemu i straszliwemu przeciwnikowi.

Ghost of Tsushima zadebiutowało 17 lipca wyłącznie na PS4. W tytule jako wojownik Jin Sakai walczymy z Mongołami, którzy atakują wyspę Tsushima. Gra okazała się sporym sukcesem – świadczą o tym m.in. wysokie noty i bardzo dobra sprzedaż. Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się