Ghost of Tsushima przeniesiony do Dreams. Fan odtwarza scenę ze zwiastuna

Wciąż czekamy na Ghost of Tsushima, grę od Sucker Punch Productions, która zadebiutuje na PlayStation 4 prawdopodobnie pod koniec tego roku. Niektórzy jednak nie czekają biernie i biorą sprawy w swoje ręce.

Ghost of Tsushima to kolejna nadchodząca na PlayStation 4 gra, która została odtworzona w Dreams. Wcześniej mogliśmy spojrzeć choćby na The Last of Us 2 przerobioną we wspomnianym edytorze tak, by przypominała produkcję z pierwszego PlayStation. Fani zajęli się ponadto przenosinami do Dreams fragmentów takich tytułów jak Fallout 4, dali nam namiastkę Cyberpunk 2077 i stworzyli nawet całkiem grywalnego Crasha Bandicoota.

Najnowsze dzieło jest tworem użytkownika o pseudonimie thrjoker594, który postanowił wykreować w Dreams scenę walki znaną z trailera Ghost of Tsushima. Gracz musiał od zera stworzyć tekstury, postacie, animacje, środowisko oraz efekty specjalne, co z pewnością zadaniem łatwym i szybkim nie jest. Zerknijcie na końcowy efekt oraz porównanie z oryginalną sceną z gry o samurajach.

Fabuła Ghost of Tsushima będzie miała miejsce w 1274 roku, w otwartym świecie feudalnej Japonii. Bohater Jin Sakai zmierzy się z najazdami ze strony Mongołów. Otwarty świat będzie typowy dla podobnych produkcji: na mapie znajdziemy mnóstwo ciekawych miejsc jak osady czy świątynie oferujące zadania główne oraz poboczne.

Data premiery gry nie została ujawniona, lecz deweloperzy celują jeszcze w ten rok.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: