Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima na długim materiale z rozgrywki

Sony zaprezentowało konkretny materiał z Ghost of Tsushima. Gracze, którzy czekają na tę produkcję, powinni zobaczyć najnowsze wideo.

Dzisiejsze State of Play było poświęcone wyłącznie grze Ghost of Tsushima. Prezentacja podzielona została na kilka części, gdzie każda przedstawiała inny aspekt gry.

Na początku mogliśmy zobaczyć jak wygląda podróżowanie po dość sporym terenie. Następnie twórcy zaprezentowali docieranie do ukrytych misji, a także krwawe pojedynki.

W trakcie prezentacji nie zabrakło też spojrzenia na modyfikacje wyglądu postaci oraz bliższego przedstawienia trybu fotograficznego.

Całość dzisiejszego State of Play możecie zobaczyć poniżej. Ghost of Tsushima będzie miało premierę 17 lipca na PlayStation 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się