Ghost of Tsushima Director's Cut - zrzut ekranu

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ghost of Tsushima Director’s Cut – postępy w głównej historii wpłyną na wydarzenia na wyspie Iki

Dyrektor kreatywny Ghost of Tsushima zdradził interesujący fakt dotyczący rozwoju fabuły w rozszerzeniu Iki Island.

W niedawnej rozmowie z japońskim serwisem GameSpark (za serwis PSU.com) dyrektor kreatywny projektu Nate Fox wyjawił, że postęp dokonany przez nas w głównej historii w Ghost of Tsushima nie pozostanie bez echa dla wydarzeń na wyspie Iki.

Gra zapamiętuje gdzie i kogo spotkaliście w głównej opowieści. A to będzie miało wpływ na progres fabuły na Iki – powiedział Nate Fox. Jak to dokładnie będzie działało, dyrektor kreatywny nie zdradził. Najpewniej dowiemy się tego w praktyce, czyli już po premierze.

Ghost of Tsushima Director’s Cut trafi do sklepów 20 sierpnia. Rozszerzone wydanie gry zajmie o 10 GB więcej, niż „waży” oryginalna wersja. Niedawno na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube pojawił się trailer z produkcji. Prezentujemy go poniżej. Natomiast tutaj pokazywaliśmy efektowne screeny przedstawiające cztery główne obszary wyspy Iki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się