Ghost of Tsushima 2 to już praktycznie pewniak. Sucker Punch pracuje nad grą, która brzmi znajomo

powstaje film Ghost of Tsushima, realizacją zajmuje się Chad Stahelski
Newsy PS5

Ghost of Tsushima 2 prędzej czy później powstanie – to żadna tajemnica, bowiem nie ubija się kury znoszącej złote jaja. Wygląda jednak na to, że gra może nadejść stosunkowo szybko.

Na stronie Sucker Punch pojawiły się oferty pracy związane z nowym projektem studia. Choć ogłoszenia nie wspominają, czy nowi deweloperzy będą pracować nad nową marką, czy może nad kontynuacją znanego IP, zawarte w nich informacje brzmią bardzo znajomo.

Senior Combat Designer ma pracować nad systemem walki wręcz. W ofercie wspomniano też o parowaniu, które jest oczywiście obecne w Ghost of Tsushima.

Jeśli poprzednia oferta Was nie przekonuje, ta dla Encounter Designera powinna to zrobić. Jej opis informuje wprost, że Sucker Punch szykuje niezapowiedzianą grę akcji z otwartym światem i elementami skradanki.

Choć rzecz jasna nie możemy wykluczyć, że słynne studio przygotowuje kolejne inFamous lub zupełnie nową markę, moim zdaniem Ghost of Tsushima 2 (lub Ghost of „nazwa innej lokacji”) jest o wiele bardziej prawdopodobną opcją. Przy okazji przypominam, że jeden z deweloperów pracujących w studiu mógł przypadkiem zdradzić, że zespół faktycznie przygotowuje kolejną odsłonę swojej najświeższej marki.

Jako wielki fan inFamous nieco ubolewam, że Sucker Punch najpewniej wysłało tę markę na dłuższą przerwę. Z drugiej strony Ghost of Tsushima było w moim mniemaniu najlepszą grą tego studia, więc z chęcią zobaczę, co jeszcze da się zrobić z tym IP.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie