Geralt zanurkuje i odwiedzi starożytne ruiny. Nowe szczegóły z Wiedźmina 3

Wyczekujecie na horyzoncie Białego Wilka? Mamy dla Was kilka informacji, które umilą wypatrywanie premiery.

Główny scenarzysta Dzikiego Gonu – Jakub Szamałek – podzielił się kolejnymi ciekawostkami dotyczących Wiedźmina 3.


W wywiadzie dla rosyjskiego serwisu Stratege wspomniał, że podczas nadchodzącej przygody trafimy na wyspy, z których każda skrywa jakąś mroczną tajemnicę.

Do przemieszczania się użyjemy nie tylko łodzi. Możliwe będzie również pływanie pod wodą, dzięki czemu otworzą się przed nami nowe obszary niedostępne z lądu – powiedział Szamałek. – Zaprojektowaliśmy pięć dużych wysp oraz kilka mniejszych, które nie zostały jeszcze publicznie zademonstrowane.

Pojawi się wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia: starożytne ruiny, opuszczone budowle, jaskinie i wiele innych. Dla każdego z takich miejsc stworzyliśmy unikalny sposób, by się tam dostać. Niektóre będą powiązane z historią Geralta, podczas gdy inne skryją się za wieloma tajemnicami – dodaje scenarzysta Dzikiego Gonu. Tłumaczy, że zespół deweloperski spędził sporo czasu nad kreacją świata, który ma sprawić uczucie jak najbardziej realnego.

Przypominamy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja tego roku na PS4, Xboksie One oraz PC. Jeśli myślicie o wersji tytułu na blaszaki, zerknijcie na nową promocję, o której dzisiaj pisaliśmy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

41 Shares
Share41
+1
Tweet