Gejowska wersja PlayStation wystawiona na aukcji

gaystationSzwedzka organizacja RFSL, która zrzesza gejów i lesbijki w tym kraju, właśnie przedstawiła specjalną wersję PlayStation 4. Jej nazwa to Gaystation Edition.

Tak to nie żart. Taka wersja popularnej konsoli Sony istnieje i właśnie została wystawiona na aukcję przez firmę WebHallen, którą można znaleźć tutajGaystation zostało stworzone po to, aby uczcić nadchodzące obchody parady równości w Sztokholmie. W tej chwili cena konsoli na aukcji osiągnęła prawie 19 tysięcy koron szwedzkich, czyli niecałe 8,5 tys. złotych. Aukcja ma potrwać jeszcze cztery dni. Jaką cenę ostatecznie osiągnie? Biorąc pod uwagę fakt, że z minuty na minutę kwota sporo rośnie, może nawet dwukrotnie przekroczyć tę, która jest obecnie. Ciekawe, czy u nas tęczowe PlayStation też by miało takie powodzenie?

Gaystation ma wbudowany dysk 500 GB czyli taki sam jak w standardowej wersji PlayStation 4. Od tradycyjnej wersji różnią ją jednak kolory. Te są tęczowe, czyli charakterystyczne dla organizacji zrzeszających środowisko mniejszości seksualnej LGBT.


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet