Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gears of War 5 – zapowiedź możliwa jeszcze w tym tygodniu

Znany raper Ice-T drażni się z fanami serii Gears of War publikując wpis na Twitterze. Czyżby chodziło o zapowiedź Gears of War 5?

Czwarta część Gears of War jest z nami od 2016 roku, więc rozpoczyna się wyczekiwanie piątki. Niedawno atmosferę podgrzał amerykański raper Ice-T, który wrzucił na Twittera wpis: Informacja dla graczy: W tym tygodniu EKSKLUZYWNE ogłoszenie związane z cyklem Gears. Bądźcie w pogotowiu…

Oczywiście w sieci zawrzało, a wielu fanów Gearsów liczy na to, że Ice-T ma na myśli choćby krótki teaser Gears of War 5. Nie jest to wykluczone, ponieważ nie raz zdarzało się, że wielkie gry były zapowiadane przed targami E3, a na samej imprezie widzieliśmy już gameplay czy choćby pełny trailer.

9 premier na nowy tydzień. Najlepsze gry, które zadebiutują w cieniu God of War

Zapytacie pewnie – a co Ice-T ma do serii Gears of War? Warto przypomnieć, że raper udzielił się w trzeciej części gry, gdzie podkładał głos pod Aarona Griffina. Jest on zatem zaznajomiony z deweloperami i z pewnością nie rzuca słów na wiatr pisząc o zbliżającym się ogłoszeniu.

Nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście chodzi o Gears of War 5. Trzymamy rękę na pulsie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%