Oscarowy hit już dostępny na streamingu. Niedawno był w kinach

Gdzie obejrzeć Biedne Istoty? Debiut na SVOD | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Cztery Oscary, zachwyt krytyków i uznanie widzów – czy dobry film może liczyć na coś więcej? Gdzie obejrzeć Biedne Istoty? Film już na SVOD!

Jedni zarzucali mu epatowanie erotyką, a inni chwalili za unikalne przedstawienie wyjątkowych tematów i niepowtarzalnie wykreowany świat. Znaczy, że chyba warto obejrzeć – chociażby dlatego, aby przekonać się, do której grupy możemy należeć.

Gdzie obejrzeć Biedne Istoty?

Film Biedne Istoty jest już teraz dostępny do oglądania na Disney+. Dotyczy to także rodzimej wersji serwisu, więc każdy spragniony ciekawie przedstawionego świata będącego niejako wariacją na temat Frankensteina, może udać się do biblioteki serwisu, aby cieszyć się świeżą nowością w kolekcji. Disney już wcześniej zapowiadał, że oczekiwana nowość zadebiutuje na platformie.

Zaledwie w styczniu bieżącego roku film debiutował w polskich kinach. Do tego niedawno zgarnął aż cztery Oscary, w tym za najlepszą aktorkę pierwszoplanową, którą została Emma Stone. Do tego doceniono go również za charakteryzację i fryzury, scenografię oraz kostiumy.

Film opowiada o młodej kobiecie, która zostaje przywrócona do życia przez ekscentrycznego naukowca. Historię oparto na powieści Alasdaira Graya pod tym samym tytułem. W roli głównej ujrzymy tu wspomnianą już Emmę Stone, ale na ekranie partnerują jej również Mark Ruffalo, Williem Dafoe czy Margaret Qualley. Za reżyserię odpowiada ceniony autor Lobstera, Faworyty czy Zabicia Świętego Jelenia, Yórgos Lánthimos.

Źródło: https://www.disneyplus.com/en-pl/movies/biedne-istoty/3mJ4M8d77WXI

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie