Gas Station Simulator tankowanie

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Gas Station Simulator chwalony w recenzjach. „Ja gram, żona gra, dziecko też chce”

Gas Station Simulator zadebiutował kilka dni temu. Tytuł cieszy się sporą popularnością i jest chwalony w recenzjach, jednak ma też sporo niedociągnięć.

Gra od polskiego DRAGO Entertainment miała premierę 15 września. Nietypowy symulator ma się całkiem dobrze, o czym świadczą jego recenzje na Steamie. Aktualnie są one „bardzo pozytywne” – aż 82 procent z 1478 opinii ma znacznik „Polecane”.

Gracze chwalą produkcję przede wszystkim za przyjemność płynącą z rozgrywki, ciekawe zadania, specyficzny klimat i polskie akcenty. Natomiast największym uchybieniem Gas Station Simulator jest na dzień dzisiejszy słaba optymalizacja i szereg błędów. Niektóre osoby narzekają na crashe do pulpitu, a inne zaobserwowały zawieszenia w trakcie gry. To jednak nie koniec wyliczanki. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy szybko uporają się z niedociągnięciami.

W symulatorze kupujemy starą i zniszczoną stację benzynową i odnawiamy ją, próbując poprowadzić biznes. Oprócz tankowania pojazdów możemy zaoferować klientom inne usługi – wszystko zależy od nas. Rozbudowujemy interes, zatrudniamy pracowników i zarabiamy. Na Steamie tytuł kosztuje aktualnie nieco ponad 60 złotych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się