[Gamescom 2014] Geralt wybiera się na utopce i harpie. Nowy gameplay w 1080p/60 fps!

[Gamescom 2014] Geralt wybiera się na utopce i harpie. Nowy gameplay w 1080p/60 fps!
Gamescom 2014 Newsy PC Polecamy! PS4 Targi Gamescom XOne
Wiedzmin-3-Dziki-GonJeszcze nie ochłonęliśmy po poprzednim filmiku i ogromnej galerii, a już dostajemy kolejny, tym razem 14-minutowy fragment rozgrywki.
CD Projekt RED szaleje ostatnio z nowymi materiałami dotyczącymi Wiedźmina 3, pokazując na targach Gamescom co rusz coś nowego. Do kolejnego filmiku dotarł serwis IGN. Choć początek materiału może się dla niektórych wydawać znajomy (pierwsze cztery minuty były już pokazywane na E3), to zdecydowana większość jest zupełnie nową przygodą. Możemy zobaczyć Geralta walczącego z utopcami, jest trochę kuszy oraz sporo gadania. Biały Wilk prowadzi bowiem na bagnach poszukiwania Ciri, czyli swojego Dziecka Niespodzianki. Kiedy pomaga odzyskać głos bożątku, trafia do małej osady, której mieszkańcy jakoś nie przepadają za obcymi. Filmik możecie oglądać w 1080p, przy 60 klatkach na sekundę. Trzeba jedynie wejść w opcje (trybik) i wybrać najwyższą rozdzielczość.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - gameplay z Gamescom 2014

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon nastąpi na początku przyszłego roku, dokładnie 24 lutego. W Geralta wcielą się posiadacze PC oraz konsol ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4).

 Gamescom 2014 – wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie